یادگیری زبان انگلیسی چقدر طول می کشد؟ از مبتدی تا پیشرفته | zabannew

اگر کلیه مباحث گرامری را خواندید و می خواهید قبل از آزمون آیلتس یک بار دوره شان کنید این کتاب را دانلود نمایید. چون در هفت صفحه این کتاب تمامی مباحث گرامر به صورت خلاصه آورده شده است. شاید با خواندن تیتر بالا فکر کنید غلو کردم، ولی وقتی کتاب آموزش گرامر گونزالس را بخوانید به این موضوع پی می برید که چیزی جز حقیقت نگفتم. در رابطه با سوالتون، زیاد برای ما محدوده ی زمانی مطرح نیست.

یادگیری زبان انگلیسی چقدر طول می کشد؟ از مبتدی تا پیشرفته | zabannew

همچنین ایده­‌های سرگرم کننده‌­تر در سایت Artful Parent، ایده‌­های کاردستی درسایت Enchanted Learning  و کاردستی­‌های موضوع دار در Funology ارائه شده­‌است. چون ایشان با لحنی صمیمی و ساده درس به درس نکات مهم گرامری را به شما آموزش می دهند. گروه آموزشی شیوا لرن افزون بر 9 قصه صوتی بالا ده ها داستان جذاب صوتی دیگر هم تولید کرده که می توانید از مقاله های کلیک زیر دانلودشان کنید.

آموزش زبان انگلیسی با فرندز 1

تقویت مهارت شنیداری یا لیسنینگ به شما کمک می‌کند که بهتر به انگلیسی مکالمه کنید و مکالمه‌‌ای که دیگران با شما دارند را متوجه شوید. برای حرفه‌ای شدن در مهارت لیسنینگ باید بتوانید تمام فیلم‌ها و آهنگ‌های انگلیسی را متوجه شوید. یکی از بزرگترین مشکل های من در زبان انگلیسی اعتماد به نفس صحبت کردن به این زبان مهم بین المللی بود.اما از وقتی با شیوا آشنا شدم این اعتماد به نفس را پیدا کردم. یکی از مشکلات زبان آموزها دقیقا همینه که منابع بسیار زیادی هست. از طرف دیگه روش های غیر علمی و ناکارامد زیادی هم گفته میشه.

کودکان

قسمتی نیز برای جستجو تعبیه شده است تا بتوانید به راحتی گرامر مورد نظرتان را از داخل این نرم‌افزار پیدا کنید. گفتن این نکته نیز خالی از لطف نیست که نرم‌افزار Vocabulary.com از یک دیکشنری هوشمندی بهره می‌برد که توضیحات خیلی خوبی داخل آن ارائه شده و مثال‌هایی از کاربرد کلمات در دنیای واقعی آورده شده است. در اپلیکیشن vocabulary.com ابتدا تعیین سطح می‌شوید و سپس با توجه به نتایج تعیین سطح، فهرستی از لغات برای شما نشان داده می‌شود. در ابتدا که وارد این اپلیکیشن می‌شوید، تستی از شما گرفته می‌شود و سپس بر اساس آن لغات را برای شما نشان می‌دهد.

این کار اثر فوق‌العاده‌ای بر یادآوری واژه‌ها و کاربرد آن‌ها در جمله دارد. اما اگر قصد مهاجرت به کشور خاصی را دارید، می‌توانید دنبال انیمیشن‌هایی بگردید که در همان کشور ساخته شده‌اند، تا با لهجه همان منطقه آشنا شوید. میگل پسر نوجوان مکزیکی است که رؤیای نوازنده شدن را در سر می‌پروراند. بنابراین کوکو تصمیم می‌گیرد پنهانی رؤیایش را دنبال کند و راه ستاره موسیقی مورد علاقه‌اش ارنستو دلاکروز را ادامه دهد. میگل در شب جشن مردگان، به طرز عجیبی وارد دنیای مردگان می‌شود و در پی حوادثی که آن‌جا تجربه می‌کند به راز پنهان خانواده‌اش در مورد موسیقی پی می‌برد.

  • بازی‌هایی نیز برای جذاب‌تر کردن فرایند یادگیری زبان‌آموزان داخل اپلیکیشن استفاده شده است.
  • یکی از راه‌های تقویت مکالمه به زبان انگلیسی ارتباط برقرار کردن با افراد بومی‌زبان است.
  • ادعا نمی‌کنیم که الآن بهترین گزینه است ولی تلاش خودمان را در این زمینه انجام می‌دهیم و سعی می‌کنیم که نظرات زبان‌آموزان را جلب کنیم.
  • افعال باقاعده و بی قاعده دسته ای از افعال زبان انگلیسی هستند که افعال باقاعده به انتهای فعل -d یا -ed اضافه میشود و افعال بی قاعده نیز باید فقط آن را حفظ کنید.