چراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و بهترین متخصص زیبایی | abdoplasty

چراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و بهترین متخصص زیبایی | abdoplasty اما، اگر فتق دارید که از طریق این روش اصلاح می‌شود، یا اگر برای کاهش وزن تحت عمل جراحی قرار گرفته‌اید، شرکت بیمه ممکن است درصد مشخصی از هزینه‌ها را تحت پوشش قرار دهد. از این رو، تعیین قیمت‌های منصفانه توسط بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران، امتیاز مهمی محسوب می‌شود. وی یکی از بهترین جراحان زیبایی با سابقه طولانی و تجربه بالا در زمینه انواع جراحی های زیبایی شکم، ابدومینوپلاستی و لاغری می باشد. بهترین جراح عمل زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی مساوی با بهترین نتیجه از عمل است. جراحی ابدومینوپلاستی شکم یک عمل زیبایی است که طی آن علاوه بر چربی شکم، بافت اضافی هم جدا می‌ شود همچنین در مواردی عضلات دیواره شکمی نیز به هم نزدیک تر شده و سفت می شود.

افراد مناسب برای جراحی زیبایی شکم

یک پزشک خوب دارای بهترین کادر و بهترین تیم جراحی است و از افراد حرفه ای به این منظور استفاده می عمل ابدومینوپلاستی ارزان کند. باید با افرادی که توسط پزشک مورد نظر ما عمل شده‌ اند مشورت کنیم و نتیجه عمل آنها را مشاهده کنیم. کسی که کاندیدای انجام عمل زیبایی شکم است باید معیارهایی را برای انتخاب جراح خود تعیین کند که در ادامه برخی از این فاکتورها را بیان می‌ کنیم. یک موضوع مهم که بر نتیجه عمل تاثیر بسزایی دارد رعایت مراقبت های بعد از ابدومینوپلاستی است.

کاملترین اطلاعات جراحی های زیبایی اندام را در وبلاگ سایت دکتر حمید رضوانی پیگیری کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید. بهتر این است که برای مشاوره به صورت حضوری در مطب پزشک حاضر شوید تا اطلاعات کاملتر و دقیقتری در مورد شرایط خودتان به پزشم بدهید. در این صورت پزشک هم بهتر میتواند تشخیص دهد که چه نوع جراحی برای شما مناسب است و آیا اصلا شما شرایط لازم برای عمل زیبایی شکم را دارید.

بهترین جراح ابدومینوپلاستی

هزینه جراحی شکم در تهران بسته به موارد بسیاری در بیماران متغیر است ؛ لذا برای آگاهی از قیمت جراحی شکم خود باید به مطب بهترین جراح ابدومینوپلاستی مراجعه نموده و پس از معاینه و مشاوره از هزینه نهایی آگاه شوید. دکتر بیژن فریدنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران هستند که در انجام بسیاری از عمل‌های زیبایی موفق و توانمند بوده‌اند.دکتر فریدنیا علاوه بر تخصص در دانش پزشکی عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک ISPAS میباشند. ایشان با تجربه بیش از هزاران جراحی موفق در زمینه زیبایی از جمله پزشکان مسلط و سرشناس و منصف در این مقوله هستند. همچنین ایشان دارای بورد تخصصی جراحی بوده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران نیز هستند.

  • ما در این صفحه به معرفی پزشکان جراح به منظور جراحی ابدومینوپلاستی پرداخته ایم.
  • شما می توانید با مراجعه حضوری به مطب در مورد مشکلات خود به راحتی با ایشان صحبت کنید و انتظارات خود را از نتایج جراحی با ایشان در میان بگذارید.
  • ما در رسانه پزشکا سعی می کنیم با تولید محتوای باکیفیت و لایق شما عزیزان، بهترین و مجرب ترین پزشکان هر حوزه را معرفی نماییم.