پانل RG 12 5 فروش کناف لیست قیمت کناف عاملیت کناف کی پلاس آباد بنا سازه گچبرگ کی پلاس | panelgachikanaf

نصب کناف در محیط های مرطوب با مواردی همچون تغییر رنگ کناف یا ریزش گچ همراه خواهد بود. انعطاف پذیر، سبک و عایق حرارت است، اما کناف از گچ ساخته شده است. همین تفاوت، این دو محصول را در وزن و انعطاف پذیری متمایز می کند.

مصالح ساختمانی سنتى در معمارى ايران

ضخامت های 20mm و 25mm با عرض 60cm هم کارخانه تولید میکند البته با وزن بیشتر که باید پنل گچی کناف سفارش داده شود. مکان هایی که رطوبت زیاد است مثل ( سرویس بهداشتی ، حمام ، آشپزخانه ) از پانل نمیتوان استفاده کرد. اگر این محصول را قبلا از بیگی کالا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد. پروفیلهای گالوانیزه زیرسازی درای وال شامل رانر U100 – U70 – U50 و استاد C100 – C70 – C50 و …

  • همانطور که می دانید، آثار نم و رطوبت بر روی کناف را تنها با رنگ آمیزی یا تخریب کامل پانل گچی کناف و بازسازی آن می توانید برطرف کنید.
  • هسته پانل گچی از گچ و روی آن را در دو طرف لایه ای نازک از کاغذ سلولزی تشکیل داده است.
  • این صفحات گچی دارای روکش صورتی با مهر قرمز کناف در پشت آن‌ها می‌باشند.

ورق کناف با توجه به مشخصات فنی که شامل مولفه های آب و هوایی و نیازهای ساخت مورد استفاده کارفرما تهیه می شود. هدف کاربری پانل سیمانی در نماهای خارجی دیوار و سقف­ها نیز در مکان های با رطوبت بالا استفاده می­گردد. در سقف ها و دیوار های ساخته شده از کناف به راحتی می­توان انواع تاسیسات مکانیکی و الکتریکی (نور پردازی) اجرا کرد.

لازم به ذکر است پانل های گچی با توجه به ضخامتشان می توانند کاربرد های متفاوتی داشته باشند چراکه محیط های متفاوت نیاز به پانل هایی با ضخامت های خاصی دارند. با توجه به همین مسئله میتوان پانل ها را از نظر ضخامت تیز به 5 دسته ی متفاوت تقسیم بندی کرد. برای اجرای انواع طرح های منحنی دار و طرح های با قوس تند در دیوار و سقف کناف استفاده می شود. معمولا از این صفحات گچی معمولی کناف در مکان های عمومی که احتمال آتش سوزی وجود ندارد اجرا می شود. شركت نوين كناف ابتدا فعاليت خود در زمينه توليد سازه هاي سقف كاذب كناف f47 ،u36 ،l25 و پروفيل گالوانيزه upvc و فروش محصولات کناف در سال 1389 آغاز نمود. قبل از اینکه به معرفی انواع گچ برگ و ویژگی های آن بپردازیم شناخت کاربری کناف در محیط های مختلف لازم و ضروری است، با توجه به شرایط آب و هوایی (معتدل، مرطوب) نمی توان از یک نوع کناف برای همه مکان ها یکسان استفاده کرد.

پانل های گچی (گچ برگ)

پانل RG 12 5 فروش کناف لیست قیمت کناف عاملیت کناف کی پلاس آباد بنا سازه گچبرگ کی پلاس | panelgachikanaf

پانل گچی مقاوم در برابر رطوبت و حریق از گچ و مواد مخصوص ضد رطوبت و فایبر کلاس ساخته شده است. پانل های روکش دار گچی FM یا GKFI ، صفحاتی سبز رنگ هستند که در پشت صفحه آن نیز مهر قرمز رنگ کناف به لاتین چاپ شده است. سقف کشسان لابل، دارای بیش از 150 نوع رنگ است و انواع تصاویر با کیفیت را می توانید بر روی پارچه سقف لابل چاپ کنید. سقف کناف تنها قابل رنگ آمیزی است و اجرای نقش و طرح بر روی کناف نیازمند ابزار جانبی و صرف هزینه و وقت است. از مزیت های سقف کاذب مشبک به نصب سریع و آسان، سهولت دسترسی به فضای تأسیسات پشت سقف و تعمیر و نگهداری آسان میتوان اشاره کرد.پانل های سقفی در طرح های زیبا و متنوع با خصوصیات آکوستیکی مقاوم در برابر حریق و ایمنی در برابر زلزله عرضه میگردد. با توجه به اهمیت روزافزون صرفه‌جویی در مصرف انرژی، ضرورت استفاده از عایق‌های مناسب و کاربردی در منازل و ساختمان‌های اداری بیشتر شده است.

پنل روکش دار گچی مدل RG کناف ایران (12.5*1200*3000 میلی‌متر)