لیست قیمت کارواش و لوازم جانبی خودرو، ۱۰ اردیبهشت ترب | fanbaz

لیست قیمت کارواش و لوازم جانبی خودرو، ۱۰ اردیبهشت ترب | fanbaz

کارواش خانگی وسیله ای است که به کمک آن می توانید علاوه بر خودرو، اقدام به تمیز کردن هر سطحی مانند دیوار حیاط، پاسیو، باربیکیو، سقف و… نمایید. این کارواش ها به نام کارواش سیار نیز شناخته می شوند چراکه به دلیل طول سیم بلندی که دارند ( تا 5 متر ) می توان به اکثر سطوح دسترسی داشت. در این مقاله به بررسی تعدادی از بهترین کارواش سیار خانگی خواهیم پرداخت. سپس به وسیله آب و مواد شوینده سطح اتومبیل و رینگ‌های آن کاملا شسته شده و کاملا خشک می‌شود. به این ترتیب با نیازهای نظافتی اغلب کاربران تطابق کامل دارد. این سری از دستگاه‌های کارواش صنعتی به منظور استفاده در مدت زمان طولانی ساخته شده است و از حداقل منابع استفاده می‌نماید که در ادامه توضیحاتی راجع به موارد ذکر شده داده می‌شود.

سشوار صنعتی رابین 2000 وات مدل R6010

تانکر آب برای مکان‌هایی که با مشکل دسترسی به لوله‌کشی آب شهری یا آب شهری با فشار کم مواجه خدمات نظافتی در تهران هستند ضروری است. لوله‌کشی آب واترجت، باید با استفاده از لوله فلزی مانیسمان (لوله بدون درز) و به قطر 0.5 باشد. شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است.

  • علاوه بر موارد بالا، در صورت استفاده از مواد شوینده در باید دقت شود که کارواش مورد نظر مخزن مواد شوینده داشته باشد.
  • انباشته شدن ذرات و جرم های مختلف روی سطوح سبب کدر شدن رنگ آنها می شود.
  • روزانه میزان زیادی مواد شوینده در کارواش‌ها مصرف می‌شود؛ و انتخاب نمونه مناسب و با کیفیت، در شستشوی بهتر و سریع‌تر خودروها نقشی اساسی دارد.
  • به عنوان مثال باید نکات زیادی را در حین آماده سازی فضا در نظر بگیرید.
تمامی این ویژگی‌ها باعث می‌شود تا اپراتور تمام تمرکز خود را بر روی شستشوی اتومبیل و نه بر نحوه عملکرد و نگهداری کارواش اتوماتیک قرار دهد. Mafra بهترین مواد صندلی شوی ساخت ایتالیا است؛ که با مخلوط کردن یک لیتر از آن با 20 لیتر آب، نتیجه بسیار خوبی در زمینه شستشوی رویه صندلی‌ها و درب‌های خودرو، به ارمغان می‌آورد. از آنجا که صفرشویی یکی از کارهای تخصصی توسط کارواش‌هاست؛ به‌طور مرتب و برای همه خودروهای ورودی انجام نمی‌شود. بنابراین به‌طور معمول یک دستگاه صندلی شوی برای یک کارواش متوسط کافی است.

کارواش سیار جلو درب منزل، داخل پارکینگ یا هر محل دیگه ای قابل انجام است. تنها نکته ای که باید رعایت شود این است که در نزدیکی آن محل باید پریز برق وجود داشته باشد که در جاروکشی داخل ماشین مورد استفاده قرار خواهد شد. هزینه نصب (خرید تجهیزات مورد نیاز نصب و هزینه‌های عمرانی) بر عهده خریدار است و کارشناسان شرکت برای نصب به صورت رایگان در مدت ۴ روز کارواش اتوماتیک را در محل مشتری نصب می‌کنند. کارواش‌های دروازه‌ای کرشر دارای مدل‌های CB5 ،CB3 و TB3 می‌باشد که مدل‌های CB3 سه برسه و CB5 پنج برسه است. همچنین مدل TB3 جهت شستشوی انواع کامیونت و اتوبوس طراحی شده است. کارواش CB 3 برای شستشوی خوردرو به 20 لیتر آب نیاز دارد که این امر باعث کاهش هزینه و صرفه جویی در مصرف آب دارد.

کارواش صنعتی تک فاز 150 بار برتولینی با موتور 5 اسب کایجلی تک فاز