لوله بازکنی با محلول، پمپ هوا یا فنر برقی؟ کدام بهتر لوله را باز می کند؟

مجموعه لوله باز کنی ارزان با توجه به سابقه طولانی و داشتن کادری مجرب در این زمینه خدمات خود را در کمترین زمان ممکن با کم ترین هزینه به مشتریان خود ارائه می نماید. شما می‌توانید با استفاده از چند ماده در دسترس و با هزینه بسیار پایین خودتان محلول لوله بازکن درست کنید و گرفتگی لوله فاضلاب را برطرف کنید. تیم متخصص تعمیر برتر به هیچ عنوان استفاده پی در پی از محلول لوله بازکن را توصیه نمی‌کند زیرا استفاده بیش از حد این محلول می‌تواند به تنفس شما آسیب جدی وارد کند، همچنین می‌تواند سبب آسیب پوسیدگی و آسیب دیدگی لوله ها شود. از جمله دلایل گرفتگی لوله وجود ذرات ریز جامد می باشد که این دستگاه با فشار هوا هرگونه گرفتگی را رفع می کند. اگر دلیل گرفتگی چاه سنگ و خاک باشد باید از دستگاه فنر لوله بازکنی استفاده کرد. از جمله دستگاه هایی که برای لوله باز کنی و رفع گرفتگی لوله استفاده می شود دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا می باشد.

  • طریقه استفاده از این دستگاه بدین گونه است که ابتدا جاروبرقی را بر روی حالت مکش مایعات قرار دهید و سپس مخرج آن را بپوشانید تا از کثیف کاری جلوگیری شود.
  • ریختن آب جوش را آنقدر ادامه دهید تا داخل سینک و سیفون به صورت کامل تمیز شود.
  • برای این کار مقداری آب جوش داخل لوله فاضلاب سینک ظرفشویی بریزید تا چربی هایی که روی هم انباشته شده است از جداره های لوله زدوده شود.
  • بعد از یک ساعت درپوش سینک را از بردارید و یک قابلمه آب جوش در آن بریزید.
  • حال می توانید با باز کردن شیر و تخلیه شدن وان از رفع گرفتگی وان حمام مطمئن شوید.
برای استفاده از این پودر ابتدا اونو داخل لوله بریزید ( مطمئن باشید که لوله کم آب باشه ) و بعداز یکسری دقیقه در لوله آب بریزین . فنر مکانیکی نیز همان دستگاه فنر لوله بازکن است که یک موتور الکتریکی برای چرخاندن آن دارد. فنرها هنگام تماس با گرفتگی‌ها از هم جدایشان می‌کنند و مسیر را باز می‌کنند.

یکی از شایع ترین عوامل بوجود آورنده ی بوی بد فاضلاب پر شدن چاه می باشد، بعضی از افراد لوله بازکن عملیا ت تخلیه چاه را نیز انجام می دهند که می توانید این موضوع را به صورت تلفنی با آنها در میان بگذارید تا اگر ماشین تخلیه چاه دارند، بتوانند تخلیه چاه را انجام دهند. اگر دیواره های لوله جرم زیادی گرفته باشد و آب نتواند به راحتی از آن عبور کند برای برطرف کردن این نوع گرفتگی ها که بر اثر انباشته شدن چربی های حاصل از مواد غذایی به وجود آمده است می‌توانید از اسید چاه بازکنی استفاده کنید. قدرت بالای این اسید در خورندگی مواد به گونه ای است که می تواند جرم و لایه های چربی که در جداره‌های لوله تشکیل شده است و مانع از عبور آب می شود را خورده و مسیر عبور آب را باز کند. اگر لوله بازکن به صورت جامد می باشد بعد از ریختن آن در داخل دریچه فاضلاب آب را به صورت قطره ای بر روی آن باز کنید تا بر اثر تماس با آب لوله بازکن وارد مجرای فاضلاب شود و حل گردد.

قبل از فنرزدن لوله فاضلاب حمام می‌توانید مقداری آب جوش به همراه مقداری مواد شوینده از قبیل شامپو یا مایع دستشویی و امثال آن داخل چاه بریزید تا گرفتگی‌ها کمی نرم تر شده و به راحتی باز شوند. زمانی که علائمی از گرفتگی چاهک سینک ظرفشویی مشاهده کردید قبل از اینکه مشکل جدی شود مقداری آب در حال جوش داخل چاهک بریزید. این کار سبب می‌شود بافت چربی‌ها و ذرات فرو رفته داخل چاهک شکسته، سست شوند و همراه با آب از لوله فاضلاب خارج شوند. حتما از تخصص و مهارت افراد با تجربه و مطمئن کمک بگیرید تا در صورت مشکل بتوانید پیگیری های لازم را داشته باشید. سایت فنی کارا با همکاری با سایت رضایت سنجی توانسته است لیست مطمئنی از افراد لوله بازکن در تهران، مشهد، اصفهان و… را جمع آوری کند و به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار دهد که این لیست را می توانید در بالای همین صفحه مشاهده کنید.

فنر لوله بازکنی با دریل

در حال حاضر شرکت های لوله بازکنی بسیاری در تهران وجود دارد که بسیاری از آنها از دستگاه های پیشرفه لوله بازکنی استفاده می کنند. در این قسمت می توانید ویدئوهای آموزشی در رابطه با چاه بازکنی را مشاهده کنید، در این ویدئو ها روش های لوله بازکنی با استفاده از ابزار چاه بازکنی به بیانی ساده توضیح داده شده است که با مشاهده این ویدئو ها می توانید به راحتی مشکل گرفتگی لوله فاضلاب را برطرف کنید. بعد از اینکه جوش شیرین و سرکه را در داخل چاه و لوله فاضلاب ریختید، به مدت نیم ساعت صبر کنید، سپس می توانید مقداری آب جوش در داخل لوله بریزید. حال باید گرفتگی لوله به صورت کامل برطرف شده باشد، در غیر این صورت همین مراحل را چند بار دیگر تکرار کنید تا گرفتگی لوله بطور کامل باز شود.

برای برطرف کردن گرفتگی لوله سینک ظرفشویی یا حمام میتواند از مخلوط سرکه و جوش شیرین استفاده کرد. ترکیب یک دوم فنجان جوش شیرین و یک لیوان سرکه خاصیت اسیدی ایجاد میکند که باعث بر طرف شدن گرفتگی لوله می شود. تخلیه چاه و لوله بازکنی نیاز به فردی مجرب دارد زیرا تخلیه چاه گاها در صورت عدم رعایت کامل نکات باعث بروز حوادثی ناگوار و غیز قابل پیش بینی خواهد شد.خدمات فنی کاوه با کادری مجرب آماده ارائه خدمات به شما می باشد. اگر خودتان به هر دلیلی موفق به یادگیری لوله بازکنی با فنر دستی نشدید، باید توجه کنید که به هیچ وجه از راه های غیر اصولی و نامتعارف لوله بازکنی استفاده نکنید و حتما با سرویس لوله بازکنی برچسب تماس بگیرید.

دلایل گرفتگی چاه کف شوی فاضلاب حمام:

معمولا دلایل زیادی وجود دارد که شما ممکن است به یک فنرلوله بازکنی ساده نیاز پیدا کنید. شایع ترین آنها می تواند نیاز به تخلیه توالت فرنگی گرفته شده باشد یا توالت شما را آب فرا گرفته باشد یا از اینکه 1 ساعت طول میکشد تا آب از سینک ظرفشویی شما تخلیه شود خسته شده اید. کار کردن و طرز کار دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا بسیار ساده و راحت است و به راحتی می توان از آن استفاده کرد.

لوله بازکنی با محلول، پمپ هوا یا فنر برقی؟ کدام بهتر لوله را باز می کند؟

بهتره که کمی پارافین نیز دور لبه پلاستیکی لوله بازکنی دستی بمالید و کمی آب روی سینک دستشویی بریزید , این کار سبب چسبندگی لوله بازکنی دستی میشه . حال دسته لوله بازکنی رو به پایین فشار به این و همین کار رو چنددفعه انجام به این , طی انجام این کار هوای درون پمپ لوله بازکن به سوی لوله حرکت میکنه و مواد زاید رو حرکت میده . در گرفتگی های سطحی , لوله بازکنی ارزان لوله بازکن دستی بهتر از مواد لوله بازکنی شیمیایی جواب میده . در این مرحله از فنر زدن چاه فاضلاب، شما ابتدا به مغازه های ابزار فروشی رفته و باز کردن لوله فاضلاب با فنر را مطرح کنید. پیشنهاد ما به شما این است که از فنر های لوله بازکنی دستی که به شما معرفی خواهند کرد استفاده نمایید، چرا که میزان و سرعت چرخش آنها بستگی به میزان نیرویی دارد که شما به آنها وارد می‌کنید و به سادگی قابل کنترل می‌باشند.

بعد از اینکه مواد بوسیله سیم از داخل لوله خارج کردید می توانید مقداری آب داغ داخل لوله بریزید تا چربی های باقی مانده نیز از لوله ها زدوده شود و مسیر لوله کاملا باز شود. مایع سفید کننده یا همان وایتکس می تواند در باز کردن گرفتگی لوله به شما کمک کند بدین صورت که مقداری وایتکس را در داخل لوله بریزید و به مدت ۱۰ دقیقه صبر کنید و به اندازه کافی آب در داخل لوله بریزید. وایتکس با استفاده از خاصیت اسیدی و شیمیایی که دارد می تواند لایه هایی که در اطراف لوله فاضلاب جمع شده است و مسیر لوله را مسدود کرده را حل کند و سبب باز شدن لوله شود. برای رفع انسداد راه لوله آب فاضلاب می توانید به اندازه یک چهارم فنجان مایع ظرفشویی را در داخل لوله بریزید سپس مقداری آب جوش را به داخل لوله ریخته و منتظر بمانید. مایع ظرفشویی به عنوان یک روان کننده عمل کرده و چربی ها و موادی که مسیر لوله را بسته می شوید و مسیر عبور آب را باز می کند.

ساخت لوله بازکن با مایع ظرفشویی و آب جوش