در «اتاق فرار» چه می‌گذرد؟ شهروند آنلاین | allescape

گروه بازکنان وارد اتاقی می‌شوند که تم و داستان مشخصی دارد. فرآیند حل کردن معمای اتاق برای بیرون آمدن باید در مدت زمان محدود حداکثر یک ساعت انجام شود. در سال ۲۰۱۱ کمپانی پاراپارک در مجارستان، بعد از ژاپن دست به ساختن اتاق فرار زد. بنیانگذار این کمپانی”آتیلا گیروکاویکس” بود که این ایده را در سر پروراند. او ادعا کرد که هیچ خبری از اتاق فکر ژاپن نداشته و این بازی را صرفا بخاطر تجربیات شغلی که داشته ایجاد کرده است. همچنین در این سال نیز سنگاپور دست به کار شد و بازی اتاق فرار را در کشور خود راه‌اندازی کرد.

قوانین و استاندارد‌های تاسیس اتاق فرار

سؤالات زیر در مورد اسکیپ روم میباشد لطفا و اگر نمیتوانید پاسخ خود را بیابید، در واتس اپ با ما در تماس باشید. اگر تجربه ای از بازی‌های بالا یا هر نظری یا پیشنهادی داشتید لطفا همین پایین، در قسمت دیدگاه‌ها بنویسید. یک قاتل در یک تیمارستان سرگردان است، شما نه تنها باید از او فرار کنید بلکه سعی می کنید خاطرات مبهم خود را کنار هم قرار داده و از اطراف خود سر در بیاورید.

_مجموعه اتاق فرار اسکیپ لند

در «اتاق فرار» چه می‌گذرد؟ شهروند آنلاین | allescape

اتاق فرار ها ژانر های متفاوتی دارند و یکی از ژانر های اتاق فرار، ترسناک است. همچنین باید توجه کنید که پایه و اساس اتاق فرار، معما است و در تمامی ژانر های اتاق فرار شما میبایست معما حل کنید. اگر تصمیم گرفتید که بازی اتاق فرار را تجربه کنید، پیش از اینکه بلیط تهیه کنید، بهتر است یک‌سری نکات را بدانید و بعد تصمیم خود را عملی کنید.

لست سکند در سال 89 با هدف ارائه خدمات متفاوت و با کیفیت به شما عزیزان در صنعت گردشگری تاسیس شده است. استفاده (کپی) از مطالب این وبسایت تحت هر عنوانی بدون اجازه مکتوب پیگرد قانونی دارد. تمام حقوق وب‌سايت متعلق به شرکت توسعه سرگرمی نوین کاوش و‌ معما (گروه سرگرمی آفلاین) است. ایده آل مگ – مجله اینترنتی ایده آل مگ – مجموعه ای از جذاب ترین مطالب در حوزه های مختلف سلامت، فرهنگ،ورزش، سبک زندگی،گردشگری،روانشناسی،فناوری اطلاعات. © تمام حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت سفرهای علی‌بابا است.

اسکیپ روم ها بر اساس شهر ها

بازی‌ای که باید طی یک مدت زمان مشخص، معماهای پیچیده‌ را حل کند. اولین بازی اتاق فرار به اسم “مبدا” بود که از رمان‌های کاراگاهی آگاتاکریستی الهام گرفته شده بود. بازی اسکیپ روم در ژانر ترسناک مقداری متفاوت است و احتمالا باید انتظار یک فضای تاریک و اتفاقهای غیر منتظره را داشته باشید و اهدافی مانند شکستن یک طلسم و یا نجات از یک فضای جن زده را تجربه کنید. مجله اتاق فرار درتلاش است با معرفی اتاق فرارهای تهران و کرج و همچنین ارائه مطالب تخصصی در حوزه بازی اتاق فرار و فیلمهای با موضوعیت اتاق فرار، بستری را برای آشنایی هر چه بیشتر مردم با این سرگرمی هیجان انگیز ایجاد کند. اتاق فرار در تهران با بازی نجات شهر در عمارت تاریخی دبیرالملک (حوالی میدان بهارستان) در بهار 1395 آغاز شد. در طول سالیان گذشته اسکیپ روم دات آی آر شعب مختلفی در سطح شهر تهران افتتاح کرده است.

  • به همین دلیل اگر از فضاهای تنگ و کوچک هراس دارید، در این بازی شرکت نکنید.
  • بین غوطه وری کامل و به خاطر سپردن اینکه هنوز یک بازی است مرزی وجود سخت ترین اسکیپ روم دارد.
  • بعد از تکفیر داراب، برای مدتی خانهنشین شد و پس از چندی جسد بیجانش را در قبرستان شهر پیدا کردند.
  • آنچه مجموعه اسکیپ کیوب به‌دنبال آن است، تجربه‌ای هرچه بهتر و شاداب‌تر شما از اتاق فرارهای موجود در تهران و ایران است و تا حد بسیار زیادی به این شعار خود عمل کرده است.
  • اگر شما هم جزو کسانی هستید که تجربه شرکت در اسکیپ روم‌ها را داشته‌اید، خوش‌حال می‌شویم نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و بهترین اتاق‌ فراری را که تجربه کرد‌ه‌اید معرفی کنید.