آموزش ساخت خمیر اسلایم پفکی مجله کوروش بزرگ

اسلایم باید در ظرف پلمب شود تا از ورود آلودگی و هوا به ظرف جلوگیری شود. برای تهیه اسلایم مقداری مایع ظرفشویی را با چند قاشق نمک یا شکر (باتوجه‌ به حجم مایع ظرفشویی) مخلوط کنید. این مواد را در یک ظرف دربسته به مدت 72 ساعت در یخچال قرار دهید. در مرحله آخر محلول یا مایع لنز را اضافه و مخلوط کنید ، تا جایی ادامه دهید تا ترکیب حاصل منسجم شود آنگاه با دستانتان تا مدتی ورز دهید تا یک اسلایم خامه ای بدون آنکه به دستانتان بچسبد ، بدست آورید.

4- در صورت شل بودن و برای سفت شدن اسلایم کافیست آن را در جای سرد (مانند یخچال) قرار دهید. رشد نرمال نوزاد، قد و وزن سه ماهگی وزن کنونی دختر 3 ماهه ام 5 کیلو، دور سرش 37 و قدش 55 است. ممکن است هنگامی که به فرزند سه ساله خود می گویید که وقت رفتن به مهدکودک است جیغ و گریه به راه اندازد. بزاق دهان کودک، چرا جاری می شود؟ بزاق دهان از سه جفت غده بزاقی (بنا گوش، زیرفکی و زیر زبانی) و صدها غده بزاقی فرعی دیگر ترشح می شود.

یک قاشق غذاخوری شکر را به آن اضافه کنید و به خوبی هم بزنید تا این دو با هم ترکیب شوند و یک مخلوط تم تولد روباه قرمز یکدست ایجاد شود. مخلوط آماده شده نباید به دست بچسبد، پس بنابراین باید خمیر را با دست به خوبی ورز دهید. اسلایم پفکی یا پفی از بهترین محصولات و متریال درجه یک ساخته شده و به عنوان بهترین محصول در اختیار کودک شما می تواند قرار بگیرد.

  • اگر متوجه شدید که خمیر شل است و هنوز خود را نگرفته، باید به آن کمی پودر بچه اضافه کنید تا این حالت از دست برود و خمیر به دست نچسبد.
  • با فشردن این اسلایم دانه‌های یونولیت به هم برخورد کرده و صدای جالبی را تولید خواهند کرد.
  • کلیه ذرات ژل اسلایم پفکی جدیداز ذرت ساخته شده است و رنگ های شاد این محصول نیز خوراکی می باشد.
  • ابتدا چسب سفید را با مقداری آب با استفاده از لیسک پلاستیکی با هم مخلوط کرده تا کاملا رقیق شود.
  • اسلایم ها در گروه پلیمرها که مولکول های بزرگی هستند، قرار می گیرد و از بهم پیوستن واحدهای کوچک تر و تکرار شونده ایجاد می شوند.

مراکز پژوهشی و علمی در استفاده از این محصول هشدار داده اند و در برخی از موارد خواهان جمع آوری این محصول از بازار و مراکز خرید کودک شده اند. اسید بوریک به بور و بوراکس مشهور است و می تواند باعث ناباروی شود. شما می توانید این ژل را با موادی کاملا بی خطر و سالم در خانه برای کودکان خود تهیه کنید و از بازی فرزند خود با این خمیر لذت ببرید. رده سنی کودکان در استفاده از این خمیر بازی چهار سال به بالا می باشد. امروزه اسلایم یک سرگرمی و فعالیت جدید و آرام بخش بین کودکان، نوجوانان و بزرگسالان است.

همچنین دو مقاله در رابطه با ایده بازی با خمیر بازی و فواید خمیر بازی برای کودکان در مجله مای اسمارت ژن منتشر شده است. در این مقاله عکس انواع اسلایم را آورده ایم که با مطالعه آن با بسیاری از مدل های اسلایم آشنا می شوید. تاثیراتی که بازی با ژل پفکی در افزایش هوش و قدرت تفکر کودکان می گذارد انکار ناپذیر است. بازی با ژلبه کودکان مهارت ارتباط بین فکر و دست را می دهد و در عین حالی که در بازی گروهی تقسیم مسئولیت را یاد می گیرند، یاد می گیرند که طرحهای ذهنی ترسیم کنند و با دست آن را پیاده سازی کنند. ژلهای با قابلیت چسبندگی که دارند به راحتی طرح قالب ها را به خود می گیرند و در عین حال در استفاده مکرر کیفیت اولیه خود را از دست نمی دهند. در ارتباط با پوست حساس کودکان ایجاد حساسیت نکرده و خلاقیت را در آن ها بیدار می کند.

نکات قابل توجه در تهیه اسلایم :

۱/۲ قاشق چایخوری شکر را به شامپو بیفزایید و هم بزنید و بعد از مخلوط شدن شکر و شامپو باقی مانده شکر را به آن اضافه کنید و به خوبی هم بزنید. همچنین می توانید در خصوص ژل بازی اسلایم بیشتر بدانید و با فواید و مضرات آن آشنایی بیشتری پیدا کنید. اگر تصمیم دارید اسلایم خامه ای خودتان را پفکی کنید از فرمولی که بالا تر قرار دادیم (کف ریش) می توانید استفاده کنید و اسلایم رو ورز دهید و باهاش بازی کنید تا به آسانی اسلایم خودتان را پفکی کنید. این مجموعه شامل صدای اسلایم پفکی، صدای اسلایم خامه ای یا ادامسی و صدا دار می باشد. راهکار بهتر اینکه آب بوراکس را در مراحل اولیه ساخت به چسب چوب اضافه کنید. چسب چوب را داخل ظرف مورد نظر ریخته و با قاشق کمی مخلوط کنید.

ژل بازی آنزان کد PY04 مجموعه 4 عددی

درمان فشار عصبی، در کودکان به کودک کمک کنید تا واکنش‌های ناشی از تنش را تشخیص دهد. خاک خوردن کودکان، چه دلیلی دارد؟ کمبود دو عنصر روی و آهن باعث افزایش تمایل کودکان به خوردن خاک می‌‌شود. زانوی نوزادم تق تق می کند حتما به یک فوق تخصص نوزادان و شیرخواران یا متخصص ارتوپد مراجعه کنید تا کودکتان از نظر ابتلا به در رفتگی لگن مورد معاینه و بررسی قرار بگیرد. ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم. شما می توانید تمام مکان های ذکر شده را بدون گذاشتن هیچ ردی از آلودگی تمیز کنید.

آموزش ساخت خمیر اسلایم پفکی مجله کوروش بزرگ

یکی از روش های اسلایم بازی جدید دخترانه شیک ترین به این گونه است که با توجه به خلاقیت ذهنی خود می توانند بازی ها و ترکیبات جدیدی را خلق کنند. مثلا دختر بچه ها میتوانند با ترکیب اسلایم شفاف و پودر رنگ در لایه های مختلف اسلایم خود را رنگ کنند و آن را ترکیب کنند. یکی از عوامل خلاقیت ذهنی کودکان دقیقا همین ابزار اسباب بازی اسلایم است که به کمک آن می توانید ذهن کودک خود را پرورش دهید. اسلایم کهکشانی بزرگ در رنگ های آبی، صورتی، قرمز، زرشکی، سبز، زرد، طلایی و …